Share
Goto down
Aragorn „Chodec“
Počet príspevkov : 78
Join date : 20. 09. 17
Zobrazit informace o autorovi

Registračný Formulár

za Thu Feb 01, 2018 12:43 pm

Meno

Nejaké zrozumiteľné, najlepšie, jedno, dvoj až trojslovné, pričom je možné si dať do menaj aj svoj rod. Meno by malo byť trochu v súlade s tretím vekom Stredozeme, preto Aničky necháme doma a zvoľte si nejaké meno ktoré by sedelo do tej doby.
Pohlavie
To je hádam všetkým jasné, iba ak by niekto nepochopil, že hermafroditov si nezakladáme
Vek
Vo formulári doplníte aktuálny vek Vašej postavy. Vek sa doplňuje raz za pol roka (jeden reálny polrok-Herný rok). Administrátori sú povinný doplniť túto skutočnosť do profilov a ak by zabudli môžete ich na to upozorniť.(Stíňať hlavy nebudeme)
Povaha
Vašej postave musíte vtisknúť isté povahové vlastnosti. Je to informácia pre vás aj pre ostatných hráčov, aby vedeli či majú česť zoznámiť sa so zabijakom, alebo s milou pohostinnou osobou. Povaha by mala byť taká aby ste dokázali za ňu v budúcnosti hrať. Preto si dobre rozmyslite čo za charakter budete chcieť v skutočnosti ovládať.
Zbraň
Môžu byť rôzne, meče, sekery, kopije, luky, praky, dýky, nože a mnohé iné, môžte si vymyslieť aj vlastnú zbraň ale musí sedieť do toho obdobia. Čiže pištole a pušky, iné novodobé zbrane nechajte pekne v komore.
Zaujímavosti
Zaujímavosti o vašej postave, niečo v čom podľa Vás vyniká nad ostatnými? Má nejaké zranenie, jazvu čo považuje za dôležitú?


-----

Návod na Registráciu

Prosíme Vás aby ste dodržiavali tieto POKYNY k registrácií (uľahčíte Administrátorom prácu)
1. Založte novú tému, ktorá bude obsahovať meno Vašej postavy (napr.REGISTRÁCIA-Elanor alebo len Elanor)
2.Pred hraním počkajte na schválenie od Administrátora
3. Ak by bolo na Vašej registrácií niečo opraviť (napíše administrátor čo treba), opravu píšte do témy Vašej registrácie
4.Debatné fórum je voľné pre hráčov aj s neschválenou registráciou, čiže tam môžete bez schválenia písať si s ostatnými hráčmi
5.Čakacia doba na schválenie môže byť rôzna, keďže Administrátori sú normálny školopovinný ľudia môže sa stať že vašu registráciu si pozrú podľa toho ako sa im bude dať ale v priebehu 3-5 dní by mohla byť schválená. (niekedy aj za pár hodín či minút podľa aktuálnej prítomnosti)
Ďakujem za pochopenie a veľa šťastia

Poznámka

  • Ak si vyberiete zbraň luk či kušu, získate bonusovu schopnosť: Lukostreľba. Ak si vyberiete meč, získate bonusovu schopnosť: Šerm. Pri výbere inej zbrane, nezískate bonusovu schopnosť.
  • Každá nová postava automaticky získa 10 bodov pri každej schopnosti.
  • Všetky otázky týkajúce sa tohto smerujte do súkromných správ Administrátorov, alebo do Tématu zmien

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru