Share
Goto down
Aragorn „Chodec“
Počet príspevkov : 78
Join date : 20. 09. 17
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCIA] Hon na Gluma

za Tue Dec 05, 2017 8:48 pm
Okolie
Faramir sa asi prebral a zistil, že stojíme proti presile. Poslúchol som ho a vybral som sa na ústup. Škretov neubúdalo, áno ich prašivá taktika. Kopili sa okolo nás ako zlé tiene. Na východe začali hviezdy pomaly ale isto blednúť. Úsvit pomaly nastával. Skočil som do tmy za Faramirom a popritom som odrážal dotieravých škretov. Bolo ich stále dosť. Spolu s Faramirom sme cúvali smerom do lesíka na západe. Dúfal som že ostatní sa čoskoro poberú za nami.
Admin-Strider
Admin
Počet príspevkov : 16
Join date : 06. 09. 17
Zobrazit informace o autorovihttp://strider.forumczech.com

Re: [AKCIA] Hon na Gluma

za Tue Dec 12, 2017 2:37 pm
Hraničiari, Azurin, Deride i Jordi sa spamätali a čoskoro zistili, že proti škretom nemajú šancu. Pustili sa za Aragornom, ktorý bol Faramirovi v pätách, rovno cez húštiny. Škreti ich, ku podivu neprenasledovali a začali sa rýpať v zbytkoch Táboriska. Faramir zastal, tušiac že striasli nepriateľov. Hraničiari vyšli na lesnú cestičku, tam sa Framir aj Aragorn rozpozerali.
---
Malý tvor unikol škretom, sledoval ako jeho nepriatelia ženú hraničiarov z táboriska. Okľukou sa však vybral za nimi, skrývajúc sa v tieňoch, mäkko a nečujne došľapujúc na hlinu. Oči mu v tme planuli a pomaly nasledoval skupinu hraničiarov, ani jeden si ho nemohol všimnúť, boli príliš zaujatý sledovaním, či unikli škretom alebo podobne. Glum zavrčal a zasyčal. Nenávidel to. Nenávidel ich, boli preňho zlí, ako slnko a mesiac.A ako aj on sám...
Admin-Strider
Admin
Počet príspevkov : 16
Join date : 06. 09. 17
Zobrazit informace o autorovihttp://strider.forumczech.com

Re: [AKCIA] Hon na Gluma

za Tue Jan 09, 2018 5:55 pm
-KONIEC AKCIE-
Malý tvor menom Glum, ubzikol a hraničiari boli nútený sa vzdať, už pobudli v horách zo tri týždne a po tom, koho naháňali sa zľahla zem. Tak sa sklamane a vyhladovaný vybrali domov.
Ďakujem za účasť vyhodnotenie bude dnes večer.
Sponsored content

Re: [AKCIA] Hon na Gluma

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru